Wersje językowe
Choose language

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 
Menu Szukaj więcej więcej

Ikony Krzyża to wyjątkowe obrazy polecane w sklepie Upominki Religijne. Są zdecydowanie jednymi z najpiękniejszych w asortymencie dewocjonaliów do wieszania w kaplicach, świątyniach, domach modlitewnych, ale także w mieszkaniach. Niegdyś ikony były bardzo rzadkim i cennym obrazem, dzisiaj za sprawą nowoczesnej technologii ich produkcja jest łatwiejsza i pozwala na to, by wierzący mogli modlić się pod ikoną Krzyża, kiedy tylko będą mieli taką potrzebę. Wciąż jednak ikony Krzyża Świętego zachwycają kunsztem wykonania i stanowią jeden z najpiękniejszych wyrazów wiary, miłości oraz tworzenia sztuki.

Ikony Krzyża Świętego

Prezentowane poniżej obiekty otaczane są w wierze chrześcijańskiej szczególną czcią. Krzyż to przedmiot obecny w każdym katolickim domu, świątyni czy w instytucjach: szkołach, seminariach, szpitalach itp. Dlatego prezentujemy szeroki wybór dewocjonaliów, dzięki którym z łatwością dobiorą Państwo krzyż. Krzyż ten na pewno zajmie centralne miejsce w pomieszczeniu, stanowiąc symbol błogosławieństwa i kierunek modlitwy wiernych. Można oczywiście kupić tradycyjny drewniany krzyż, ale dajemy naszym klientom szeroki wybór. Ikony Krzyża Świętego są wyjątkowo zdobne i chętnie kupowane zarówno przez osoby świeckie, jak i duchownych.

Krzyż — ikona robiona ręcznie

W asortymencie sklepu zebraliśmy krzyże ze sceną ukrzyżowania Chrystusa lub przedstawiające Jezusa w otoczeniu Ewangelistów. Są to starannie wykonane, ręcznie zdobione dewocjonalia wykonane na desce olchowej i zawierające efektowne, złote zdobienia. Krzyże dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego będą prezentowały się dobrze zarówno w małych, jak i przestronnych pomieszczeniach. Ikona Krzyża, niezależnie od tego, czy wisi w domu, w kaplicy, w sali szpitalnej czy kościele, wyznacza miejsce do refleksji, zadumy, modlitwy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl