Wersje językowe
Choose language
Filtruj
Cena
  • od
    do
Ręcznie złocona Droga Krzyżowa - splendor i wyjątkowość Ręcznie złocona Droga Krzyżowa - splendor i wyjątkowość
23 ocen
Producent: ART CHRISTIANA
Cena: 1 470,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Menu Szukaj więcej więcej

Droga Krzyżowa na ikonach religijnych

Ikony religijne stanowią ważny element kultury chrześcijańskiej. Ich rysowanie dla wielu osób jest sposobem na życie bliżej Boga, a posiadanie ikony religijnej wynika z potrzeby serca. W sklepie Upominki Religijne polecamy ikony religijne z motywem drogi krzyżowej. To nie jeden obraz religijny, ale cały cykl spójnych i estetycznych obrazów, idealnych do zawieszenia w kaplicy lub kościele. Przepięknie wykonane ikony z Drogą Krzyżową nie tylko są ponadczasowym dopełnieniem wnętrza, ale także mobilizują do refleksji i modlitwy zgromadzonych pod nimi wiernych.

Droga Krzyżowa to nabożeństwo ważne dla katolików zwłaszcza w czasie Wielkiego Postu. Jednak wielu z nich, stawiając sobie za wzór Ojca Świętego, Jana Pawła II, rozważa stacje Męki Pańskiej w każdy piątek, a podczas Wielkiego Postu – codziennie. Oferujemy wysokiej jakości obrazy przestawiające piętnaście stacji Drogi Krzyżowej. Przeznaczone są do powieszenia wewnątrz kościołów i kaplic lub w salach, gdzie spotykają grupy parafialne.

Każda ze stacji wykonana jest przy zastosowaniu unikalnej technologii nanoszenia obrazu na drewno, w tym przypadku – olchowe. Wszystkie stacje są też ręcznie złocone płatkowym złotem. Format obrazów to 30 na 40 centymetrów. Istnieje możliwość indywidualnego zamówienia stacji Drogi Krzyżowej w dowolnym formacie.

Do zestawu tradycyjnych czternastu wizerunków Męki Pańskiej dołączona jest stacja piętnasta. Stacja zatytułowana Zmartwychwstanie przedstawia triumf Syna Bożego nad śmiercią, stanowi dopełnienie doniosłego znaczenia męki Pańskiej. Droga Krzyżowa bowiem wiedzie ku życiu wiecznemu.

Stacje Drogi Krzyżowej

Stacje Drogi Krzyżowej uczą jak nie lękać się ciężaru krzyża i upadków. Ukazują znaczenie cierpienia i śmierci w świetle wiary, nadziei i miłości. Nauczycielem jest sam Jezus Chrystus i Jego Matka. To z Nimi przechodzimy czternaście stacji Drogi Krzyżowej, by za każdym razem docierać głębi ich sensu, którym jest Zmartwychwstanie. Piętnasta stacja, to symboliczny cel wyboistej drogi życia każdego z nas. Nasza oferta obejmuje wyjątkowe ilustracje stacji Drogi Krzyżowej – zarówno pod względem ich wysokich walorów estetycznych jak jakościowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl