Wyróżnienia

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością pragniemy wszystkich poinformować, że nasza firma została laureatem nagrody ORŁY HANDLU 2020!

Dla naszej firmy jest to wielki zaszczyt, bo udało się nam znaleźć w gronie najbardziej prestiżowych firm działających w Polsce. Co najważniejsze, nagroda Orły Handlu przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów na portalach takich jak Google, Panorama firm, Facebook, PKT, jakie opinie.pl, Grupon czy ZUMI, dlatego ta nagroda jest dla nas tak ważna i wartościowa, bo to właśnie Wy, drodzy klienci, stoicie za tą nagrodą.

Jak czytamy na stronach organizatora plebiscytu: Orły Handlu to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach.

Nagroda Orły Handlu jest dla nas sygnałem, że wszelkie działania podejmowane przez naszą firmę na rzecz naszych klientów spotkały się z Państwa uznaniem, za co serdecznie dziękujemy i jednocześnie pragniemy Państwa zapewnić, że będziemy nadal dokładać wszelkich starań, aby utrzymać najwyższą jakość naszych produktów oraz najwyższy poziom obsługi klientów.

Na zakończenie pragniemy wszystkim Państwu serdecznie podziękować za obdarzenie nas zaufaniem. Takie chwile sprawiają, iż wiemy o tym, że nasze wysiłki nie idą na marne, i że nie przestaniemy utrzymywać najwyższego poziomu naszych usług. Jeszcze raz serdecznie Państwu dziękujemy!

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl